Sparing z Unią Ząbkowice 5-2

Unia Ząbkowice - Zagłębie Sosnowiec 5-2

Gałka

Za nami już kolejny sparing podopiecznych trenera Piotra Strzałkowskiego, tym razem chłopaki z rocznika 2004 zagrali mecz sparingowy z liderem A Klasy "Sosnowiec" Unią Ząbkowice. Wynik jest sprawą drugorzędną, najważniejsze jest doświadczenie jakie chłopcy zdobyli grając z liderem A klasy. Jedyną bramkę dla Zagłębia Sosnowiec strzelił Gałka, zaś druga bramka to bramka samobójcza. Dla całego zespołu należą się brawa za walkę i zostawienie serducha na boisku.

BRAWO CHŁOPAKI !!!!!

Warto przypomnieć że 6 zawodników (Kruk, Wołowiec, Bała, Kaim, Serwatka, Jaskulski) z rocznika 2004 zagrało w roczniku 2002 w meczu z KS Olkusz. Chłopcy pokazali się z dobrej strony i strzelili Bramki. Kacper Kruk wpisał się na listę strzelców 2 razy, zaś Kacper Wołowiec raz. Mecz zakończył się zwycięstwem Zagłębia Sosnowiec 6-0.

BRAWO CHŁOPAKI !!!!!

Grać trenować.... Zagłębie musi panować ......

ZDJĘCIA:

BRAMKI Z MECZU !!!!