Drużyna – rodzina !!!

Chciałem podziękować całemu rocznikowi 2004 za wspólnie spędzone 2 lata. Łącznie rozegraliśmy razem 56 spotkań ligowych (z czego TYLKO 4 przegraliśmy). Spędziliśmy razem bardzo dużo czasu widząc się prawie codziennie. Staliście się moją drugą rodziną!

Gratulacje za zdobycie kilka razy mistrza ligi oraz v-ce mistrza. Dla mnie jesteście najlepsi, co pokazały ostanie mecze z Ruchem Chorzów, Stadionem Śląskim i GKS Katowice itd. Zaangażowanie od początku do końca !!!

Chciałem podziękować chłopakom którzy przechodzą do innych klubów. Pamiętajcie, zawsze jestem do Waszej dyspozycji w każdym temacie. Dobrze było mieć Was w drużynie!!!

Mateusz Banaś oraz Kuba Karbowniczek (Stadion Śląski Chorzów)
Mateusz Siwecki (Podbeskidzie Bielsko-Biała)
Szymon Podgrodzki (UKS Ruch Chorzów)
Aleksander Witkowski (Salos Dąbrowa Górnicza)
oraz chłopaki z 2005 (Konrad i Dawid)idący do Sarmacji.

Dziękuję trenerowi Adrianowi, kierownikowi Darkowi oraz rodzicom którzy cały czas nas wspierali. Jeździli na mecze, robili zdjęcia, nagrywali mecze i wszystko organizowali. Wzorowi rodzice !!!

Dla mnie wspaniały czas. Z większością będę widział się od sierpnia i zaczynał nowy rozdział. Na Kresowej oraz na Mireckiego. Czekają nas kolejne cele !!!

Dzięki, dzięki, dzięki moi MISTRZOWIE