Zagłębie Sosnowiec - Gosław Jodłownik 4-1(1-1)

W środę na obozie w ośrodku Gosław swoje drugie spotkanie rozegrali podopieczni trenerów Adriana Zbroji i Piotra Strzałkowskiego. Kolejnym sparing partnerem była drużyna miejscowa Gosław Jodłownik. Zagłębie zagrało dwoma różnymi jedenastkami. I połowa była wyrównana gra toczyła się w środku pola. Zawodnicy obu drużyn próbowali strzelić gola z kontry bądź zakończyć strzałem z dystansu,I polowa meczu kończyła się remisem 1-1. II połowa to już zdecydowanie przewaga Zagłębia Sosnowiec, które wyglądało lepie fizycznie i przeprowadzał atak za atakiem na bramkę Gosława czego efektem były aż 3 bramki. Ostatecznie Zagłębie Sosnowiec pokonało Gosław Jodłownik 4-1. Zawodnicy Zagłębia starali się przez cały mecz wykonywać założenia trenera, który w czasie meczu podpowiadał zawodnikom korygując błędy i ustawienie. Od tego sezonu chłopcy grają po jedenastu na dużym boisku.

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - Gosław Jodłownik 4-1 (1-1)

Kruk 22' Witkowski 42' Banaś 50' Wybański 54' - Gosław 30'

GALERIA ZDJĘĆ: https://goo.gl/photos/6udoKVPC6dnhWuPz7